Suntem incantati sa iti dezvaluim noua noastra identitate!

Aceasta schimbare evidentiaza evolutia companiei noastre din 2005 si pana astazi. Descopera noua noastra identitate pe flowmatters.com

HR specialist

Foarte organizat si un bun multi-tasker

Cerintele postului

Cautam:
Specialist HR talentat si motivat

Indatoriri si responsabilitati:
  • Activitati de administrare a resurselor umane: mentinerea fiselor de personal cu toate inregistrarile relevante; asigurarea bunei pregatiri, a actualitatii si relevantei fiselor de post
  • Activitati de recrutare si selectie: elaborarea publicitatii pentru joburi si asigurare cu privire la distributia si directionarea potrivita a acestora; mentinerea procesului de selectie si interviu
  • Activitati de dezvoltare a carierei: relevarea punctelor forte ale angajatilor, planificarea individuala a carierei in acord cu necesitatile de dezvoltare ale companiei
  • Indrumarea si consultarea conducerii in toate aspectele cu privire la problematica de conducere a angajatilor cu scopul de a identifica si dezvolta interventii de HR potrivite, solutii, programe si proiecte
  • Implementarea politicilor si a procedurilor de HR, precum si monitorizarea eficacitatii acesteia

Cerinte:
  • Cel putin 1 an de experienta in activitatea de HR
  • Experienta in recrutarea si selectia angajatilor, administrare a resurselor umane si a statelor de plata
  • Licenta in psihologie, sociologie sau management HR
  • Abilitati de comunicare remarcabile
  • Afinitate puternica pentru disciplina proprie si buna organizare
  • Abilitati excelente de consultanta si consiliere

Beneficii:

  • Orar flexibil
  • Mediu de lucru remarcabil.

Bonusuri:

Pachet General

  1. Pachet servicii medicale la Regina Maria
  2. Discount 50% abonament sala fitness / bazin
  3. Half-day off de ziua ta
  4. Fruit day

2 Ani

  1. Pachet avansat servicii medicale la Regina Maria
  2. Full day-off de ziua ta

3 Ani

  1. City Break
E bine de stiut:

This job is part time and the position is in Cluj-Napoca.

Nota:

Va vom trimite un raspuns dupa ce o sa analizam toate CV-urile si o sa selectam posibilii candidati.